Jetoil AS teenused ja võimalused

 1. Tarnekiirus
  Tellimused täidetakse 48 tunni jooksul alates tellimuse esitamisele järgnevast tööpäevast.
 2. Tarnekindlus
  Jetoil ASil on kliendi jaoks kütus alati olemas. Lisaks pakume personaalset lahendust kütuseostu krediteerimisel, kaupade maakler- ja tolliteenuseid, aktsiisilaoteenust ja kaupade vabasse ringlusesse lähetamist jpm.
 3. Kvaliteet
  Nii kütuse kui teenuse kvaliteet - mõlemad on meile tähtsad. Maardu Terminalis mõõdistab ja kontrollib iga kütusepartii kvaliteeti sõltumatu akrediteeritud sertifitseerimisasutus. Kvaliteedikontrolli teostatakse: a) vedelkütuse vastuvõtmisel terminali: b) diislikütuse erimärgistamisel; c) terminali mahutist kauba tarbimisse lubamisel.
 4. Kütuseportaal E-kütus.ee
  E-kütuses saad tellida kütust siis kui Sulle sobib ja seal kus Sulle sobib. E-kütuses näed kütusehinda oma tarbimiskohas, saad jälgida hindade muutusi, omada ülevaadet tellimuste ja arvete ajaloost, hallata tarnekohtade infot, luua ja hallata e-kütuse kasutajaid.
 5. Tanklad
  Jetoilil on üle Eesti kokku 10 tanklat, lisaks saab Jetoili kaardiga tankida 27 partnerjaamas. Kütusekaardid on tasuta. Pakume: head asukohta, erinevaid teenuseid, soodsat kütusehinda, kiiret teenindamist ja veebipõhist kütusekaartide halduskeskkonda.
 6. Diislipunktid
  Jetoilil on üle Eesti 15 diislipunkti. Diislipunkt on Jetoili lepingulistele klientidele kütuse väljastuskoht. Kütusekaardid on tasuta. Pakume: soodsat kütusehinda, kiiret kütuse väljastust, asukoht sobib ka veoautodele ja veebipõhist kütusekaartide halduskeskkonda.

Jetoili kütusekaardid

Jetoili kütusekaart. Jetoili kütusekaardiga saab tasuda meie tanklates ja diislipunktides. Jetoili kütusekaart on teile tasuta, samuti ei lisandu täiendavaid kaardihooldustasusid ega lepingutasusid.

Jetoili kliendiks saada on lihtne. Selleks täitke kütusekaardi tellimusvorm. Selle baasilt esitame teile pakkumuse. Kui pakkumus sobib, sõlmime lepingu ja saadame teile posti teel Jetoili kütusekaardi.

Soodus ID-kaardiga. Teine võimalus on siduda oma ID-kaart Jetoili sooduskaardiga. ID kaart toimib sooduskaardina kõikides Jetoili tanklates, Vana-Narva mnt. diislipunktis ning Espaki diislipunktides (Tallinna, Paide ja Keila).


Telli Jetoili kütusekaart    Seo ID-kaart Sooduskaardiga

Püsivalt soodsad kütusehinnad! Meie tanklad ja diislipunktid asuvad üle kogu Eesti.

Jetoilis on püsivalt soodsad kütusehinnad ilma hinnakampaaniata. Jetoili kütusekaardiga on võimalik tankida kütuseid 50-s tanklas ja diislipunktis üle Eesti.


Näita tanklaid ja diislipunktide asukohtasid

Jetoil AS on Sinu teejuht kütusemaailmas.

Jetoil AS on tegutsenud kütusevaldkonnas alates 1999 aastast. Oleme üks viiest suurimast vedelkütuse müügifirmast Eestis. Meie tegevus on fokuseeritud nii äri- kui erakliendile. Tagame kõrge pädevuse tänu pikaajalise kogemusega töötajatele.

 • Jetoili konkurentsieelis on paindlik hinnakujundus ja terviklik logistikaahel
 • Targad kütuseveokid suurendavad Jetoili tarnete usaldusväärsust
 • 2017. aastal kävitasime Eesti esimese kütuseportaali www.ekütus.ee: on-lines jälgitavad kütusehinnad oma tarbimiskohas; kiirelt tehtavad tellimused jpm.
info@jetoil.ee
Tel + 372 6030760
Peterburi tee 2F, 11415, Tallinn
www.jetoil.ee
Leia meid Instagramist

Isikuandmete töötlemine
Üldtingimused

Registrikood 10613270
Tegevusluba VKM000702
Käibemaksukohustuslase nr EE10613270